Zaman Makinesi

Öyle bir an gelir ki, küçük bir aksaklık sizin için sonucu çok can sıkıcı bir probleme dönüşebilir. Peki böyle durumlara hazırlıklı mısınız? Bir zaman makinesi ile zamanı geriye sarabileceğinize inanıyor musunuz?

İnanın!

Çünkü artık hayatınızda küçük aksaklıklar büyük sorunlar yaratamayacak. Nasıl mı? Kumaşlarımızın tamamında uygulanan Patentli Teflon™ ve Teflon Extreme® by Para’ teknolojileri sayesinde artık zamanı geriye sarabilirsiniz.

Teflon® ve Teflon Extreme® Nedir?

Kıyafetten dış giyime, nevresimden döşemeye, Teflon™ kumaş koruyucu, yağ ve su bazlı kirlere, tozlara ve kuru lekelere karşı dayanıklı, uzun süreli koruma sağlar. Teflon™’lu kumaşlar daha uzun süre yeni kalır ve bakımı da daha kolaydır. Bütün bunları kumaşın görünüm, dokunuş, his, renk ve nefes alabilme özelliklerini etkilemeden yapar. İç mekanlarda Teflon™ teknolojisi, koltukların, döşemelerin, örtülerin, nevresimlerin ve çarşafların temiz ve yeni kalmasını sağlar. Açık havalarda Teflon™ teknolojisi, tente ve bahçe mobilyası minderleri ile yastıklarına sürekli bir koruma sağlar. Uygulamasını yaptığımız kumaşların tamamı İtalya’da iplik haline getirilip kumaş olarak dokunur. Bu aşamalarda sırası ile standart Teflon™ ve bunun üzerine Teflon Extreme® by Para’ uygulanarak kumaşın her türlü olumsuz şarta karşı direnci en üst seviyeye çıkartılmış olur.