Tempotest Tailor Made Serisi

Tempotest Tailor Made serisi Tempotest tarafından müşterilerine kendilerine özgü ve seçkin kumaş seçenekleri yaratmak amacıyla sunulan yeni, heyecan verici ve benzersiz bir hizmettir. Bu yeni hizmet, değişen pazarın taleplerini karşılamak amacı ile kullanacağınız kumaşları kendi tasarımlarınız ile kişiselleştirmenize olanak tanır ve kumaşınızı kendinize özel hale getirmek ve ürününüzü diğerlerinden farklılaştırmak için sınırsız seçenekler sunar.

Tempotest Home renk seçimi ve tasarım ile ilgili olarak da danışabileceğiniz İtalya’daki tasarım ekibimizle yüzlerce desen, doku ve renk varyasyonu içeren % 100 kök boyalı akrilik kumaş oluşturma olanağı sunar. Tempotest Home Tailor Made size ve müşterilerinize bahçelerinizi, balkonlarınızı, yüzme havuzlarınızı, teknelerinizi ve tüm açık alanlarınızı benzersiz kendi tasarımlarınız ile kişiselleştirebilmenizi sağlayacak dış mekan mobilyaları dünyasındaki devrimdir.

Tempotest kumaşları,% 100 kök boyalı liflerden imal edilmiş olup üstün su, yağ ve kir iticiliğini sağlamak için Teflon ile kaplanmıştır. Bu sayede hijyeniktir ve küflenmezler. Kumaşlar solmaya karşı son derece dayanıklıdır ve güneş ışığına maruz bırakıldığında renk veya mukavemet kaybetmez. Buna o kadar eminiz ki, güneşe maruz kalması nedeniyle renk kaybına karşı 6 yıllık garanti sunuyoruz.

Tempotest Home, performansın ve tarzın mükemmel bir karışımıdır. Şimdi bu tarzı kendiniz için yaratan siz olabilirsiniz!

info@bosey.com.tr