Tempotest Star Screen®

strarscreen-img1

STARSCREEN® sahip olduğu teknolojisi ile yenilikçi ve benzersiz bir perde kumaşıdır. PVC kaplı değildir, dokunduğunuz zaman kumaşının kalitesini kolaylıkla hissedebilirsiniz. Kök boya (Solution Dyed) teknolojisi sayesinde hem açık hem de kapalı alanlarda uzun yıllar rengini ve kalitesini kaybetmeden şıklığını korur. Çok hassas hesaplamalar ile sağlanan geçirgenliği, ışığı gerektiği miktarda geçirirken güneş ışınları ile birlikte gelen ısıyı 97% geri yansıtarak ısının ortama girmesine müsaade etmez. Böylelikle gereksiz ek aydınlatma ve klima masraflarınızı azaltmanıza bir diğer deyişle enerji tasarrufunuza yardımcı olur.

 

Dışarıdan içeriye bakıldığı zaman içerideki kişileri sadece birer gölge olarak gösterir. Bu sebep ile ev, ofis gibi özel alanlarda önemli bir ihtiyacı fonksiyonel olarak tamamlar. Teflon uygulaması sayesinde su, yağ, kir ve toz itici özelliktedir, bakımı kolaydır ve gerektiğinde kolayca temizlenebilir.

TEMPOTEST STARSCREEN® Class 1, M1, B1 yanmazlık sertifikasına sahiptir, bu sebeple alevlenmez. Tüm Tempotest Star ürünleri gibi STARSCREEN® de 100% geri dönüştürülebilir ve muadilleri gibi formaldehit içermez.

strarscreen-img2  

Bir Tempotest markası olan Star Screen® 100% Italyan üretimidir

Bilgi için: info@bosey.com.tr veya www.bosey.com.tr