Tempotest MARINE

 

Denizde yaşamak, hatta sadece kısa süreliğine de olsa vakit geçirmek bile bir çoğumuz için ayrı bir motivasyon. Uçsuz bucaksız mavinin içinde bazen bir hedefe, bazen de nereye olduğunu bilmeden gitmek. Bu mavilerin dünyasında yaşamak güzel olduğu kadar çetin ve zorlu. Bu yaşama adapte olabilmek ise uzun süren bir kişisel disiplin gerektiriyor. İyi bir kaptan seyrü sefer öncesi kendisinden emin olmadan demir almaz. 

Zamanınız, hayatınızda sahip olduğunuz en büyük zenginlik ve kendinize ayırdığınız bu en güzel anlarda plansız sürprizler canınızı sıkmamalı. Misal, olur ya akşam yemeğinde koltuğunuza dökülen makarna sosu, şezlongunuzun üzerine işleyen güneş yağı veya UV ışınları yüzünden altı ile üstü farklı renge dönen sprayhood.

Tempotest Home ve Marine kumaşlar karşılaşabilecekleri en çetin koşullar için seneler süren bir disiplinin ürünü olarak ortaya çıktı. Tempotest kumaşlar su ve yağdan korkmaz çünkü ikisi de üzerinde tutunamaz. Güneş ışınları ona zarar veremez çünkü eski tip konvansiyonel boyama ile değil daha küçük bir pamuk yumağı iken kök boya tekniği ile renklendirilirler. Deniz tuzu, küf ve mantar üzerindeki gümüş zırhı geçemez. Bu sayede kumaş çürüme yapmaz ve uzun yıllar kullanılabilir. Geçmesine tek müsaade ettiği şey tertemiz deniz havası. Bu sayede kumaşlar sürekli nefes alır ve hiç bir kötü koku üzerine sinmez. Tüm bu özelliklerini İtalyan şıklığı ile 6.000 farklı doku ve renk seçeneği ile hizmetinize sunar.

Siz demir almaya hazırsınız. Peki teknenizin geri kalanı bu sefere hazır mı? Yoksa kumaşlarınız sudan korkuyor mu?