Sade Beyaz

Sade Beyaz

Sade Beyaz

Her sene ünlü tasarımcılar veya moda ikonları o yılın rengini belirlemek amacı ile büyük bir rekabet içerisine giriyorken bazı büyük tasarım firmaları doğaya dönüşü sadeleşmek olarak görüp favori renklerini sade beyaz olarak belirliyorlar.

Sadeliğin, basitliğin, temizliğin ama birazda riskin rengi.. Düz beyaz.

Hayatınızı basitleştirmek, sadeleştirmek istiyorsanız ve bunu yaparken her türlü endişeden uzak sadece beyazın keyfini çıkartmak istiyorsanız seçeceğiniz kumaşların sizi yarı yolda bırakmaması gerekiyor.

Tempotest 90 yıllık deneyimini, İtalyan şıklık ve inceliği ile kumaşlarında birleştirmeyi başarıyor. 4.000 farklı renk, doku ve desen kolleksiyonu ile size evinizde, ofisinizde, bahçenizde veya teknenizde süpriz endişelerden çok uzak yeni bir deneyim sunuyor. Tempotest kumaşlar kanvansiyonel boyanmış kumaşların aksine ‘Solution Dyed’ teknolojisini kullandığı için renkleri solmuyor. Çift gümüş ion teknolojisi sayesinde bikrobiyel hijyen saylayarak küf, mantar, bakteri ve parazit oluşumuna izin vermezken üstün su ve yağ itici özelliği sayesinde sıvı dökülmeleri, yağ içeren kremler ve ter bir sorun olmaktan çıkıyor.

İster düz beyaz ister rengarenk seviyor olun, Tempotest ile kumaşlarınız artık endişelenecek bir soru işsareti olmaktan çıksın size sadece bu keyfi yaşamak kalsın.

Bilgi için: info@bosey.com.tr
Facebook /boseymimarlik
Instagram /boseydesign
Linkedin /bosey mimarlık