Doğa içeri…

Doğa içeri…

Hepimiz çevre duyarlılığı ve sürdürülebilirliği hakkında kişisel ve mesleki olarak endişeleniyor ve doğaya dönüşü arzuluyoruz. Hissettiğimiz bu endişeyi aslında beğendiğimiz çeşitli ürünler ve tasarımlarda arayıp mekanlarımıza taşıyoruz.

Özellikle sağlık alanında çalışan kurum ve profesyoneller mekanları ile doğayı bütünleştirmek için büyük bir çaba ve istek içerisindeler.
Büyük vinil duvar resimlerinde güçlü ve ilham verici doğa resimlerini görüyor, yeni kumaş kaplamalı duvar ve sandalyelerde taşlar, kristaller ve doğaya ait çizgileri hemen fark ediyoruz. Flora ve fauna özelliğine sahip organik desenler her yerde yüzey malzemelerini süslüyor.
Bir tarafta bunlar yaşanırken kaplamalı kumaşlar sektöründe de doğayı içeriye taşıyabilme talebine karşılık çok hareketli zamanlar yaşanıyor. Gün geçmiyor ki firmalar ‘doğa’ temalı renkler ve desenler barındıran yeni kolesiyonlar çıkartmasın.

Bu amaçta ufukta yeni malzemelerin ve desenlerin olduğunu görmek bizi hayrete düşürmüyor.

Alman Spradling Vinilleri yeni Surfaces koleksiyonu ile doğadan ilham alarak doğayı yaşam alanlarınıza getiriyor. Spradling vinil koleksiyonları şıklığının ve zarifliğinin yanında 100% su geçirmiyor, yanmıyor ve zararlı bakterinin üzerinde yaşamasına izin vermiyor. Siz de yaşam alanlarınızda bir farklılık istiyorsanız buna önce kullandığınız malzemeden başlayarak mobilye ve hatta duvarlarınızda sınırsız özgürlükte uygulamalar yapabilirsiniz.


Bilgi için   /info@bosey.com.tr
Facebook  /boseymimarlik
Instagram /boseydesign
Linkedin    /bosey mimarlık